SİSTEMLİ HALI YIKAMA FABRİKASI - Gaziantep Öğretmenevleri Halı Yıkama

+Sitene Ekle
 
 

Sistemli Halı Yıkama Gaziantep

 Sistemli Halı Yıkama

Halı Fiyatını Hesaplamak

İçin Tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebookta Bizi Bulun  Twitter Adresimizi Ziyaret Edin  Youtube Kanalımızı Ziyaret Edin  Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

 

Gaziantep Halı Yıkama Firmaları, Şirketleri arasında; en iyi, kaliteli ve güvenilir Öncü Firma olma özelliğiyle öne çıkan SİSTEMLİ HALI YIKAMA FABRİKASI, Gaziantep'in Şahinbey İlçesinde bulunan Öğretmenevleri semti için de, Halı Yıkama hizmeti vermektedir.

 

Halı yıkamada hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.  

 

Sistemli Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmasının yanında halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde en seçkin markaları tercih etmekteyiz. Halılarınızın temizliğinde, seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

 

Sistemli Halı Yıkama olarak, kazandığımız müşteri memnuniyeti ile, profesyonel halı yıkamanın daha doğru olduğunu pek çok insana aşılamaktayız. Farkımız ortada, deneyin siz de sonucu kendi gözlerinizle görün.

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Gaziantep Halı Yıkama Fiyatları içerisinde; Firmamız, kalitesinden taviz vermeden, en uygun ve gerçekçi tarifeleri uygulamaya çalışmaktadır.

Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:

* Öncelikle halınızın nerede yıkandığı,

* Yıkama sistemi; başka halıyla aynı anda ve ortamda üst üste yıkanmadığından emin olmak,

* Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun olması,

* Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortam olması, gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.

ÖNEMLİ TAVSİYE: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden merdiven altı Fasoncu Yıkamacılara karşı dikkatli olunuz ve HALINIZI KATİYEN VERMEYİNİZ.

 


Sistemli Halı Yıkama  2012 - Tüm Hakları Saklıdır