Skip to main content
el dokuma halı

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları büyük emeklerle üretilen çok kıymetli halılardır. Bu halıların en büyük özellikleri çift dokuma tekniği ile yapılmış olmalarıdır. El dokuma halıları üretilirken genellikle en kaliteli yün iplikler ve kök boyaları kullanılmaktadır. Üretim esnasında ucuza imal etme çabaları halıların kalitesini oldukça düşürebilmektedir.

İyi bir el halısı eskidikçe yenilenir. Siz eskimesini beklerken  halısının rengi solmak yerine daha parlak hale gelir. Sizde bunun gibi ayrıcalıklı bir el dokuma halısına sahip olmak istiyorsanız bir uzmana danışmalısınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz el dokuma halılarını evinizde temizlemeye çalıştığınızda renklerinin birbirine karışma ihtimalinin çok yüksek olduğunu unutmayınız. Renkleri karıştırılmış bir  halısının yıkama ücreti neredeyse halı ücreti kadardır. Bu nedenle el dokuma halısı mutlaka profesyonel firmalara yıkatılmalıdır. Sıradan merdiven altı firmalara da güvenmeyiniz. Sistemli Halı Yıkama  olarak, el halısı yıkama işinde de ayrıcalıklı hizmet vermektedir.

Halılarınızı, gözünüz arkada kalmadan güvenle bize teslim edebilirsiniz. Gerçek temizlikle tanışmak için bizi arayınız.

Hemen Arayın!