Ulus Halı Yıkama

sistemli halı yıkama

Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları, Şirketleri arasında; en iyi, kaliteli ve güvenilir Firma olma özelliğiyle öne çıkan SİSTEMLİ HALI YIKAMA FABRİKASI, Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerinde, halı, yorgan ve battaniye temizleme hizmeti vermektedir.

Gerçekten profesyonel bir temizleme hizmeti almak için, Gaziantep Sistemli Halı Yıkama ayrıcalığını ve kalitesini yaşamak sizin de hakkınız.

Hizmet Anlayışımız;

Firmamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği, titizliği, üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak evinize teslim ediyoruz.

Halı yıkamada; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.

Gaziantep Sistemli Halı Yıkama olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz. En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazanır.  

Sistemli Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmanın yanında, halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde de, en seçkin markaları tercih etmekteyiz. Halılarınızın temizliğinde, seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz, gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Gaziantep Halı Yıkama fiyatları içerisinde; Firmamız, kalitesinden taviz vermeden, en uygun ve gerçekçi tarifeleri uygulamaya çalışmaktadır. 

Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:

* Öncelikle halınızın nerede yıkandığı,

* Yıkama sistemi nasıl ?  fabrikasyon sistemle mi, yoksa yerde basit şekilde mi yıkanmaktadır ? 

* Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun mu ?

* Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortama sahip mi? vs.. gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.


ÖNEMLİ TAVSİYE: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden merdiven altı Fasoncu Yıkamacılara karşı dikkatli olunuz ve HALINIZI KESİNLİKLE VERMEYİNİZ.

tıkla öğren  Fason Firmaları Nasıl Anlarsınız ? TIKLAYIN ÖĞRENİN…

sipariş için tıkla

 

Call Now Button